BDAR
Close

Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės kontrolieriaus konkursas

Data

2023 09 05

Įvertinimas
0
paruoštas.png

Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės kontrolieriaus konkursas. Konkursą organizuoja Viešojo valdymo agentūra. Kviečiame pretendentus dalyvauti!

Norintys konkurse dalyvauti kandidatai turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti ne trumpesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, aukštąjį universitetinį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir atitikti kitus reikalavimus, su kuriais galima susipažinti konkurso ir darbo pareigų aprašyme ČIA

„Džiaugiuosi, kad Jūs svarstote galimybę tapti Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos vadovu (-e). Tai puiki įstaiga realizuoti savo kompetencijas ir užtikrinti proveržį savivaldybės įstaigų ir viso miesto gyvenime. Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba – savivaldybės biudžetinė įstaiga, savarankiškai prižiūrinti, kaip valdomas ir naudojamas savivaldybės turtas, vykdomas savivaldybės biudžetas ir naudojami kiti piniginiai ištekliai. Mes ieškome dinamiško (-os) ir novatoriško (-os) lyderio (-ės), kuris (-i) įkvėptų komandą įgyvendinti Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos keliamus tikslus. Nuoširdžiai kviečiu dalyvauti konkurse, jei Jus motyvuoja nekasdieniai iššūkiai, nebijote atsakomybės, Jums nuoširdžiai rūpi skaidrumas ir ateitis!”, – kviesdamas kandidatus kalbėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius.

Taip pat labai svarbu, jog įstaigos vadovas pasižymėtų lyderyste, organizuotumu, gebėjimu analizuoti ir daryti išvadas, strateginiu požiūriu bei kitomis bendrosiomis kompetencijomis, kurios svarbios atliekant pavedamas funkcijas ir užtikrinant įstaigos veiklą. 

Prašymo ir kitų dokumentų Viešojo valdymo agentūra laukia iki rugsėjo 19 d. imtinai. Juos reikia pateikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos Savitarnos modulį.

Daugiau informacijos pretendentams ČIA.