>

Konsultacijos

Viešojo valdymo agentūra konsultacijas telefonu (8 5) 271 7255 teikia darbo dienomis nuo 9 iki 12 val. Taip pat atsakymus į aktualius klausimus galite rasti rubrikoje „Dažniausiai užduodami klausimai“. Savo klausimą galite pateikti el. pašu [email protected]

 

Viešojo valdymo agentūra konsultacijų telefonu (8 5) 271 7255 konsultuoja šiais klausimais: 

  • Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymai ir priėmimas (tik į valstybės tarnautojo pareigas) – spauskite 1. Jei turite klausimų dėl darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, konkursų, darbo sąlygų ir kt., prašome kreiptis į konkursą organizuojančią įstaigą arba Valstybinę darbo inspekciją prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Nuo 2021 m. rugpjūčio 1 d. pakaitinių tarnautojų atrankas decentralizuotai organizuoja pačios įstaigos. Daugiau apie tai čia.
  • Valstybės tarnautojų vertinimas, perkėlimas, mokymas, skatinimas – spauskite 2.
  • Valstybės tarnautojų atleidimas, darbo užmokestis, atsakomybė, socialinės garantijos, leidimas dirbti kitą darbą – spauskite 3.

Jei teikiant prašymus dalyvauti konkursuose ar atrankose kyla techninių trikdžių, kreipkitės į Informatikos ir ryšių departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos tel. (8 5) 271 7777 arba [email protected].
 

Jei kyla trikdžių keliant į sistemą konkursų ar atrankų skelbimus, turite klausimų dėl Valstybės tarnautojų registro ir/ar Valstybės tarnybos informacinės sistemos, kreipkitės į Informatikos ir ryšių departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos tel. (8 5) 271 7777 arba [email protected].
 

Jei turite klausimų dėl darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, konkursų, darbo sąlygų ir kt., prašome kreiptis į konkursą organizuojančią įstaigą.
 

Jei rengiant valstybės tarnautojų pareigybių aprašymus kyla klausimų, susijusių su Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymų rengimo posistemiu, kreipkitės į Informatikos ir ryšių departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos tel. (8 5) 271 7777 arba [email protected].

 

 

 

Atnaujinimo data: 2024-01-18