>
2021-03-19

Valstybės tarnybos departamentas skelbia rinkos konsultaciją: nori sukurti nuotolinio testavimo platformą

Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos startuolius, mokslo institucijas, inovatyvius verslus kviečia į išankstinę rinkos konsultaciją. Šios konsultacijos metu siekiama pristatyti būsimą pirkimą galimiems tiekėjams ir gauti konsultacijas, kaip efektyviausiu ir racionaliausiu būdu galėtų įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią nuotolinės testavimo platformos sukūrimo ir įdiegimo paslaugą. Ši platforma būtų skirta Valstybės tarnybos departamentui centralizuotai organizuojant atranką į valstybės tarnybą nuotoliniu  būdu testuoti pretendentus.

Kviečiame tiekėjus suteikti rinkos konsultaciją iki balandžio 3 d. 12:00 val. Kvietimą rasite Centriniame viešųjų pirkimų portale.  

„Tikimės išgirsti pasiūlymų, kaip galėtume vienu metu ištestuoti didelį  pretendentų skaičių, užtikrindami testo klausimų konfidencialumą bei testavimo skaidrumą ir sąžiningumą. Toks sprendimas sutrumpintų atrankos į valstybės tarnybą trukmę, įstaigos greičiau įdarbintų reikalingus valstybės tarnautojus ir galėtų užtikrinti sklandų ir greitą paslaugų teikimą gyventojams. Tikėtina, kad nauja sukurta testavimo platforma galėtų naudotis ne tik Valstybės tarnybos departamentas, bet ir kitos viešojo sektoriaus įstaigos“, – sako Gediminas Miškinis, Valstybės tarnybos departamento direktorius.

Su nuotolinio testavimo platformos projektu Valstybės tarnybos dalyvauja „GovTech laboratorijos“ organizuojamoje „GovTech iššūkių serijoje 3.0“. Ši iniciatyva padeda viešajam sektoriui identifikuoti iššūkius ir inovacijų rinkoje surasti startuolius, inovatyvius verslus, akademikus ar tiesiog suinteresuotus piliečius, kurie pasiūlytų idėją ar sprendimą šiems iššūkiams išspręsti.