>
2023-06-09

Paskelbtas konkursas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pareigoms užimti

Šiandien paskelbtas konkursas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT, Tarnyba) vadovo pareigoms užimti. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės  tarnybos valdymo informacinę sistemą iki šių metų birželio 23 d.

Naujasis VMVT vadovas bus atsakingas už skaidraus ir efektyvaus valdymo procesų įgyvendinimą, daug dėmesio skirs maisto saugos ir kokybės, lietuviško maisto eksporto, gyvūnų gerovės, kovos su gyvūnų užkrečiamosiomis ligomis klausimams, bendradarbiavimo su Europos Sąjungos ir kitomis valstybėmis plėtrai. Naujai išrinktas vadovas padės įgyvendinti pokyčius, susijusius su Tarnybos reputacijos didinimu, stiprinant tarnybos atsparumą korupcijai ir skaidrinant bei efektyvinant veiklos procesus, didinant visuomenės pasitikėjimą Tarnybos veikla, taip pat atskiriant kontrolės (verslo priežiūros) funkcijas nuo leidimų išdavimo ir kitomis Tarnybos veiklomis.

Norintys konkurse dalyvauti kandidatai turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti ne trumpesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, aukštąjį universitetinį (magistro kvalifikacinį laipsnį arba baigus vientisąsias studijas įgytą magistro kvalifikacinį laipsnį) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir atitikti kitus reikalavimus, su kuriais (kaip ir pareigas užimsiančiam asmeniui numatytu atlygiu ir kitomis konkurso sąlygomis) galima susipažinti konkurso brošiūroje ir darbo skelbime.

VMVT – tai kompetentinga Vyriausybės institucija, vykdanti valstybinę maisto ir veterinarinę kontrolę, ūkinių gyvūnų veislininkystės priežiūrą ir kontrolę visoje šalies teritorijoje. Vienas svarbiausių VMVT tikslų, kad ant vartotojų stalo patektų tik saugus ir kokybiškas maistas, todėl kasmet atlieka daugiau kaip 1 mln. laboratorinių tyrimų, patikrina importuojamas, vežamas ir laikomas siuntas, kas padeda užtikrinti Lietuvos ir užsienio vartotojų pasitikėjimą Lietuvoje ir Europos Sąjungoje pagamintais maisto produktais. Tarnyba aktyviai kovoja su gyvūnų užkrečiamosiomis ligomis, daug dėmesio skiria gyvūnų gerovei, gyvūninio maisto saugai ir kokybei. Platesnė informacija apie įstaigos veiklą: https://vmvt.lt/veikla.