2021-07-16

Kviečiame žiūrėti „GovTech Demo Day“ virtualų renginį

Liepos 27 d. vyks „GovTech Demo Day“ virtualus renginys, kuriame Valstybės tarnybos departamentas ir kitos viešojo sektoriaus organizacijos pristatys projekto „GovTech iššūkių serija 3.0“ metu kartu su startuoliais, mokslininkais sukurtas idėjas – technologinius sprendimus, kurie gali padėti viešajam sektoriui dirbti moderniau, efektyviau, spręsti įvairius kylančius iššūkius.

„GovTech iššūkių serijos 3.0“ metu Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 10 savaičių su pasirinkta įmone „Open Assessment Technologies“ ieškojo inovatyvaus sprendimo, kaip sukurti modernios nuotolinio pretendentų į valstybės tarnybą testavimo platformos prototipą.

Departamento tikslas dalyvaujant šiame projekte buvo išgirsti pasiūlymų, kaip vienu metu ištestuoti didelį  pretendentų skaičių, užtikrinant testo klausimų konfidencialumą bei testavimo skaidrumą ir sąžiningumą. Toks sprendimas sutrumpintų atrankos į valstybės tarnybą trukmę, įstaigos greičiau įdarbintų reikalingus valstybės tarnautojus ir galėtų užtikrinti sklandų ir greitą paslaugų teikimą gyventojams.

Su šio projekto rezultatais galite susipažinti liepos 27 d. 14:00 val. įvyksiančio „GovTech iššūkių serijos 3.0“ baigiamajame renginyje „GovTech Demo Day“. Jo metu kiekviena projekte dalyvavusi institucija pristatys savo iššūkį, o komanda – sukurtą sprendimą. Renginys vyks anglų kalba. Numatoma trukmė – 3 val.

Kviečiame registruotis čia: https://bit.ly/GovTechDemoDay3.