2021-05-06

Kviečiame į konsultacijas (informacija atnaujinta: į gegužės 11 d. konsultaciją registracija baigta)

2021 m. gegužės 11 (registracija baigta) ir 18 d. 13.30 val. Valstybės tarnybos departamentas organizuoja identiškas nuotolines metodines konsultacijas priėmimo į valstybės tarnautojo pareigas, perkėlimo, teisių ir pareigų klausimais.

Į konsultacijas kviečiame registruotis 1–2 valstybės ir savivaldybių įstaigų atstovus, užpildant registracijos formą  Valstybės tarnybos portalo skiltyje „Apklausos“ (Valstybės tarnybos departamento metodinės konsultacijos priėmimo į valstybės tarnautojo pareigas, perkėlimo, teisių ir pareigų klausimais). Prašome pasirinkti vieną Jums patogią datą. Registracija bus baigta užsiregistravus 70 dalyvių.

Registracijos formoje galite užduoti Jums rūpimus klausimus.

Konsultacijos vyks naudojant vaizdo konferencijų ir pokalbių platformą „Microsoft Teams“. Prisijungimo nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams el. paštu.

Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kovo mėn. vykdė valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų apklausą, kokių konsultacijų apie valstybės tarnybos reglamentavimą joms labiausiai reikia. Atsižvelgiant į apklausos rezultatus, 2021 m. numatyta surengti konsultacijų ciklą aktualiausiomis temomis.