2024-02-21

Konkursas į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (VSDFV) Vilniaus skyriaus direktoriaus (-ės) pareigas

„Sodra“ paskelbė konkursą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus direktoriaus pareigoms užimti. Iš naujo vadovo tikimasi lyderystės ir noro tarnauti Lietuvos žmonėms, kuriant valstybinio socialinio draudimo vertę. Prie „Sodros“ komandos prisijungęs naujas direktorius vadovaus 700 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai.

Prašymą į atranką galima teikti Valstybės tarnybos portale. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. kovo 6 d. imtinai.

„Naujojo Vilniaus skyriaus vadovo laukia įdomus ir prasmingas darbas bei galimybė dalyvauti „Sodros“ transformacijoje, automatizuojant veiklos procesus, ugdant naujas darbuotojų kompetencijas bei kuriant ilgalaikę vertę Lietuvos gyventojams“, - sako Kęstutis Čereška, „Sodros“ direktorius.

Konkursą laimėjęs žmogus turės unikalią galimybę įgyvendinti realius pokyčius socialinio draudimo sistemoje, prisidės prie reikšmingų „Sodros“ darbų ir procesų tobulinimo. Siūlomas atlyginimas – nuo 4 160 eurų iki 5 965 eurų neatskaičius mokesčių. Yra numatytos ir skatinamojo pobūdžio piniginės išmokos, atsižvelgiant į pasiektus rezultatus. Vadovas turės daug galimybių tobulėti – dalyvauti mokymuose, renginiuose, seminaruose.

Naujasis Vilniaus skyriaus direktorius vadovaus įstaigai, kontroliuos įstaigos funkcijų atlikimo kokybę, savalaikiškumą ir atitikimą veiklos sričiai keliamiems reikalavimams, valdys įstaigos išteklius, atstovaus skyriui santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis, vykdys kitas teisės aktuose nustatytas funkcijas.

Šią poziciją užimsiančiam žmogui keliami lūkesčiai tai, be kita ko, visuomenės pasitikėjimo „Sodra“ didinimas, gerinant teikiamų paslaugų kokybę bei institucijos įvaizdį, vidinės komunikacijos ir kultūros plėtojimas, kibernetinio saugumo užtikrinimas.

Į šią poziciją kandidatuojantis žmogus privalo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą magistro kvalifikaciniu laipsniu, ne mažiau nei 3 metus vadovaujamo darbo patirties. Privaloma mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu. Taip pat privalu atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Slaptai“.

Iš kandidato taip pat tikimasi gebėjimo keisti nusistovėjusias nuostatas, orientacijos į rezultatą, žinių ir patirties teisės, finansų, ekonomikos, vadybos ar kontrolės srityse, gebėjimo valdyti pokyčius, komunikabilumo ir kūrybiškumo.

Daugiau informacijos apie pareigybę ir konkursą – buklete pretendentams.

Konkursą organizuoja Viešojo valdymo agentūra. Kviečiame pretendentus dalyvauti!

 

2024-02-21/ šaltinis: www.sodra.lt/