2024-03-06

Konkursas į Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus (-ės) pareigas

Aplinkos ministerija paskelbė konkursą Nacionalinės žemės tarnybos vadovo pareigoms užimti. Ieškoma kandidatų, kurie turi idėjų, kaip valstybinę žemę naudoti racionaliau ir skaidriau.

Nacionalinė žemės tarnyba atsakinga už žemėtvarkos planavimą, nekilnojamojo turto kadastrą, apskaitos, geodezijos, kartografijos, valstybinių erdvinių duomenų rinkinių ir žemėlapių rengimą. Taip pat ji teikia pagalbą savivaldybėms dėl valstybinės žemės valdymo ir panaudos, rūpinasi, kad šie procesai būtų vieši ir skaidrūs.

„Nacionalinei žemės tarnybai reikia vadovo, kuris rastų sprendimus sudėtingose situacijose, puikiai mokėtų taikyti naujus darbo metodus ir technologijas. Svarbu, kad jis gebėtų stiprinti įstaigos kompetencijas, teikiant paslaugas visuomenei ir įstaigoms. Jeigu manote, kad turite šias savybes, – drąsiai pretenduokite ir tapkite mūsų kolega“, – kviečia aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Naujajam Nacionalinės žemės tarnybos direktoriui ir jo vadovaujamai įstaigai keliami šie tikslai: skaitmenizuoti veiklą ir procesus, įgyvendinti Kartografavimo programą ir vykdyti jos stebėseną, parengti ir įgyvendinti Nekilnojamojo turto kadastro duomenų surinkimo proceso ir veiklos tobulinimo planą, taip pat stiprinti konsultavimo funkciją ir didinti paslaugų prieinamumą.

Nacionalinės žemės tarnybos vadovas skiriamas 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar 5 metams. Siūlomas atlyginimas – nuo 4267 iki 7105 eurų neatskaičius mokesčių.

Išsamesnį konkurso aprašymą galite rasti čia. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki kovo 21 d. imtinai.

Konkursą organizuoja Viešojo valdymo agentūra. Kviečiame pretendentus dalyvauti!

 2024-03-06/ šaltinis: nzt.lrv.lt/